Crazy Playhouse CXL

Kód produktu: 430250CXL

Dětský dřevěný domek na zajímavé vysoké terase, ve spodní části je stoleček pro kreslení. Sestava je určena pro děti do 10-ti let. S tímto hřištěm získáte neobvyklý doplněk do zahrady.

Cena: 33030 .00 Kč

Specifikace produktu

Počet dětí: 3

Počet podest:  1

Výška podesty: 145 cm

Obsah montážní krabice: žebříkové stupně, zemní kotvy (4 ks) , madla (4ks) , chránič hlavy, vlajka Jungle Gym, plastové díly domku i terasy,  montážní návod ,  sada nástavců do vrtačky,  spojovací materiál, krytky šroubů , vodováha, brusná houbička, nafukovací míč, identifikační logo JG,   zvací kartičky na oslavu ,

Skluzavka: 265 cm s připojením na vodu

Hmotnost:  209 kg

Rozměr se skluzavkou:  480 x 180 x 330 cm

Rozměr bez skluzavky: 255  x 180 x 210 cm

Velikost podesty: 70 x 80 x 125 cm

Montáž ve 2 osobách (hodin):  8  (více montážním návodu)

Přídavné moduly : 1-Swing Module (X’tra), 2-Swing Module (X’tra), Climb Module (X’tra), Bridge Module, Playhouse Module 125 cm, Balcony Module, Bridge Link, Net Link

Podklad pro hřiště: Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm.  Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na asfaltu nebo betonu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Hřiště doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů, vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovány na hmotnost 50 kg u jedné osoby.

Dřevo: Dodávané dřevo je tlakově impregnované,  hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu, vlivem povětrnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Výrobce: Jungle Gym B.V., Holandsko

Záruka: 2 roky

Varování :  Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. Vyráběna jsou v souladu s normou EN71 pro privátní použití. Na sestavě by si měly hrát najednou maximálně 3 děti.

 

Recenze uživatelů:

  • Vynikající
    Od Jany P.
    Hřiště je vynikající, velmi robustní, skvělě vyrobené a vypadá opravdu dobře!