Bezpečnost a kvalita

Návrh dětského hřiště Jungle Gym

Dětská hřiště Jungle Gym jsou vyvinuta tak, aby byla pro děti při hraní bezpečná. Hřiště splňují evropské bezpečnostní normy ( obecné a hračky) a jsou opatřená náležitým certifikátem. V ČR se jedná o normu EN 71, pro privátní použití.

Dětská hřiště Jungle Gym

Každý herní prvek Jungle Gym obsahuje speciální komponenty pro maximalizaci bezpečnosti prvků. Jsou to například plastové krytky šroubů, měkký chránič Bumper Pad, barevná madla, zemní kotvy, pro Váš klid a bezstarostné aktivity vašeho dítěte. Prvky jsou odolné proti povětrnostním vlivům a UV záření, dřevěné díly mají zaoblené hrany a rohy. Při výrobě jsou používány materiály a povrchové úpravy, které jsou měkké pro dětské ruce a jsou neklouzavé . Nedílnou součást, která potěší nejen malé , ale i dospělé, jsou zvací kartičky pro kamarády.

Dále jsou součástí montážních krabic potřebné vrtáky a bity do šroubováku, vodováha a spojovací materiál ( šrouby, vruty, podložky). K Jungle Gym je dodáván podrobný obrázkový návod na stavbu, stavba vlastního hřiště může z hry udělat příjemnou rodinnou akci. Při stavbě hřiště si najde každý svou činnost, od nejmenších po dospělé.

Používání a údržba dětského hřiště

Dětské hřiště je trvanlivým a přizpůsobitelným doplňkem prázdného místa v zahradě. Dětem nabízí možnost všestranného vyžití a radost z pohybu.

  • Dřevo na stavbu hřiště je doporučováno použít smrkové bez velkého množství suků, protože je velmi spolehlivé a snadno se s ním pracuje.
  • Materiál dodávaný naší firmou je tlakově impregnovaný, čímž je dřevo odolné vůči dřevokaznému hmyzu a houbám. Tlaková impregnace je zdravotně nezávadná.
  • Hlavní stojny hřiště jsou v síle o rozměru 9×9 cm, hladce hoblované a hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré.
  • Na stavbu je nutné dodržet předepsané rozměry obsažené v nářezovém plánu.

Při instalaci hřiště je nutné dodržet bezpečnostní pokyny obsažené v montážní krabici Jungle Gym. Záruční doba 24 měsíců.

Safety_and_Quality_opstelling