Jungle Villa

401_020


Skvěle vybavená věž, má totiž v základní výbavě šplhací stěnu, šplhací lano a šplhací žebřík. Skluzavka je dlouhá s připojením na vodu.

Cena:21 500.00 Kč

Specifikace produktu

Počet dětí: 3

Počet podest: 1

Výška podesty:  145 cm

Obsah montážní krabice: barevnou skluzavku o délce 265 cm, šplhací lano Climbing Rope, lezeckou stěnu Rock Wall, plastový žebřík s barevnými stupni 1 Step Ladder, lano na provazový žebřík, nástupní kovový žebřík s barevnými stupni, chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku, vlajku s opičkou Jungle Gym, plastové krytky šroubů, plachtovou stříšku s konstrukcí, žlutá plastová madla Jungle Gym, spojovací materiál, montážní prvky, nářadí, montážní návod, štítek s označením, zemní kotvy 2 ks

Skluzavka: 265 cm s připojením na vodu

Hmotnost: 178 kg

Rozměr se skluzavkou :  414 x 176 x 274 cm

Rozměr bez skluzavky : 154 x 176 x 274 cm

Rozměr podesty:  150 x 130 cm

Montáž ve 2 osobách (hodin):  8 (více v montážním návodu)

Přídavné moduly: 1-Swing Module (X’tra), 2-Swing Module (X’tra), Climb Module (X’tra), Bridge Module, Playhouse Module , Balcony Module, Bridge Link, Net Link, Mini Market Module, Train Module, Boat Module

Podklad pro hřiště: hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Hřiště doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů, vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovány na hmotnost 50 kg u jedné osoby.

Materiál a dřevo: Na plastové díly jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost. Samozřejmě splňují nejpřísnější požadavky na ochranu zdraví a bezpečnost. Plasty jsou odolné povětrnostním vlivům a UV záření. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a pllísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu. Vlivem povětrnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Výrobce: Jungle Gym B.V., Holandsko

Záruka: 2 roky

Varování : Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. vyráběna jsou v souladu s normou EN 71 pro privátní použití. Na sestavě by si měly hrát společně maximálně 3 děti.