Jungle Playhouse XL

430251XL


Oblíbený dřevěný dětský domek na vysoké terase, který nabízí dětem možnost skvělých zážitků. Uzavřené domky ve výšce děti milují.

Cena:40 900.00 Kč

Specifikace produktu

Počet dětí: 3

Počet podest: 1

Výška podesty: 145 cm

Dodávka obsahuje: barevnou skluzavku o délce 265 cm, nástupní kovový žebřík s barevnými stupni, chránič proti úrazu hlavy pro umístění k nástupu na skluzavku, vlajku s opičkou Jungle Gym, plastové krytky šroubů, žlutá plastová madla Jungle Gym, spojovací materiál, montážní prvky, nářadí, montážní návod, zemní kotvy 2 ks

Skluzavka: 265 cm s připojením na vodu

Hmotnost: 282.00 kg

Rozměr se skluzavkou:  346 x 213 x 290 cm

Rozměr bez skluzavky: 120 x 213 x 290 cm

Rozměr podesty: 80 x 2074 cm + 120 x 207 cm

Montáž ve 2 osobách (hodin): 8 (více v montážním návodu)

Přídavné moduly: 1-Swing Module (X’tra), 2-Swing Module (X’tra), Climb Module (X’tra), Bridge Module, Playhouse Module 125 cm, Balcony Module, Bridge Link, Net Link

Podklad pro hřiště: Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na asfaltu nebo betonu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Hřiště doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů,  vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovýny na hmotnost 50kg u jedné osoby.

Materiál a dřevo: Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace chrání dřevo před hnilobou a plísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu, vlivem povětnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Výrobce : Jungle Gym B.V., Holandsko

Záruka: 2 roky

Varování: Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. Hřiště jsou vyráběna v souladu s normou EN 71 pro privátní použití. Na sestavě by si měly hrát najednou maximálně 3 děti.