Cabin Playhouse


Počet dětí: 3 – 5 Počet podest:  1 Výška podesty: 145 cm Obsah: Cabin, Playhouse Modul Skluzavka: 265  cm s připojením na vodu Montáž ve 2 osobách (hodin):  8  (více montážním návodu) Podklad pro hřiště: Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech … Pokračování textu Cabin Playhouse

Cena:29 850,00 Kč

Specifikace produktu

Počet dětí: 3 – 5

Počet podest:  1

Výška podesty: 145 cm

Obsah: Cabin, Playhouse Modul

Skluzavka: 265  cm s připojením na vodu

Montáž ve 2 osobách (hodin):  8  (více montážním návodu)

Podklad pro hřiště: Hřiště je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm.  Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na asfaltu nebo betonu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Hřiště doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů, vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovány na hmotnost 50 kg u jedné osoby.

Dřevo: Dodávané dřevo je tlakově impregnované,  hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu, vlivem povětrnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Výrobce: Jungle Gym B.V., Holandsko

Záruka: 2 roky

Varování :  Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. Vyráběna jsou v souladu s normou EN71 pro privátní použití. Na sestavě by si měly hrát najednou maximálně 3 děti.

Users: 13

Consisting of: Jungle Cubby, Train Module

Included features: Climbing Wall, Sandbox, Jungle Flag™, Slide Long, Cat Stop™ Small, Wheel x 6, Chalkboard, Handgrips x 8, Ground Anchors x 6, Bumper Pad™ x 3, Steering Wheel x 2, Valance, Instruction manual, Toolset, Hardware & Bolt Caps, Sandpad & Leveller, Metal brackets, Safety Ball, Logo ID, Ground Cover, Jungling Cards™

Slide: Star Slide Long

Dimensions Playset: The Module can be attached to multiple sides of the Playtower. Click here for the Playground Planner and the corresponding dimensions.

Assembly time 2 persons (hours): 11 (read more about assembly)

Type of surface: Place the playset on an unpaved steady surface, such as grass or a solid layer of sand. The safe play area refers to a zone extending 200 cm beyond the play set on all sides and should have a shock absorbing ground cover such as Grass or minimum depth of 50 cm (uncompressed) of Double shredded bark mulch / Uniform wood chips / Fine gravel / Fine sand.

Care instructions: To ensure the safety of the users of the play set, the play set has to be subjected to the safety inspections described in the manual once at the beginning of each season and further twice monthly during the usage season.

Material information: High quality, especially designed for children. We always use materials and finishes that are soft for the hands, provide maximum grip, and apply to the strictest health and safety requirements. With rounded edges and corners, weatherproof and UV-resistant.

Manufacturer: Jungle Gym B.V.

Warranty: 2 Years

Warnings: Warnings. Only for domestic use. Only for outdoor use. Maximum user weight is 50 Kg. Not suitable for children under three years. Suitable for children from three to ten years. Maximum number of users is 13.