Dětské hřiště Cottage Mini Market

Cottage Mini Market

801_090 - 850_261


Dětské hřiště Cottage Mini Market se skládá ze základní herní věže Cottage a přídavného modulu Mini Market. Herní sestava Cottage Minimarket obsahuje také skluzavku a pískoviště.

Cena:26 749,00 Kč

Specifikace produktu

Dětské hřiště Cottage Mini Market od Jungle Gym

Maximální počet dětí: na samotné věži Cottage mohou být najednou max. 3 děti s váhou do 50 kg. Přídavný modul může využívat najednou 3 až 5 dětí.

Skládá se z: dětské hřiště Cottage, minimarket

Montážní set obsahuje: Herní sestava Cotagge Mini Market zahrnuje základní herní věž Cottage obsahuje žebřík, pískoviště, skluzavku, madla, chránič hlavy Bumper Pad, zemní kolíky a kotvící a spojovací materiál. Díky přídavnému modulu Mini Market je montážní set rozšířen o prodejní pultík s dřevěnou stříškou a šikovným stínítkem. Přídavný modul Minimarket je možné k herní věži Cottage připojit z více stran.

Skluzavka: Dlouhá skluzavka

Montáž ve 2 osobách (hodin): 11 (více v montážním návodu)

Podklad pro hřiště: Dětské hřiště hřiště Cottage Mini Market je doporučováno montovat na rovném terénu např. na trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm.  Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm. Hřiště je zakázáno stavět na asfaltu nebo betonu. Kotvení sestavy je nutné dodržet dle montážního návodu.

Bezpečnostní instrukce: Herní sestavu Cottage Mini Market doporučujeme průběžně kontrolovat, aby se předešlo možnému vzniku úrazu. Dvakrát měsíčně zkontrolujte dotažení šroubů, vzniklé vady na hřišti je nutné před dalším používáním odstranit. Houpačky jsou certifikovány na hmotnost 50 kg u jedné osoby.

Dřevo: Dodávané dřevo je tlakově impregnované,  hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném nárazu. Tlaková impregnace v zelenkavé barvě chrání dřevo před hnilobou a plísněmi. Vystupující bělavá krupice není na závadu, vlivem povětrnostních podmínek časem zmizí a zůstane pouze ve dřevě. Dřevo není předvrtané.

Výrobce: Jungle Gym

Záruka: 2 roky

Varování: Sedátka a houpadla jsou certifikována na hmotnost 50 kg u jednoho uživatele. Při hraní menších dětí je nutný dozor dospělé osoby. Sestavy jsou určeny pro děti 3 – 12 let. Vyráběna jsou v souladu s normou EN71 pro privátní použití.