Bridge Modul

450_240


Velký přídavný modul s pohyblivou lávkou a věžičkou se šplhací stěnou a lanem. Lze připojit k většině hřišť Jungle Gym.

Cena:17 900.00 Kč

Specifikace produktu

Bridge Modul patří k největším rozšiřujícím modulům k dětským hřištím Jungle Gym. Jedná se o věž s pružnou lávkou. Na věž vedou dva vstupy. Z jedné strany se na věž děti dostanou po horolezecké stěně s barevnými plastovými kameny, z druhé strany se nakloněná lávka s dřevěnými stupněmi a provazem pro snadnější lezení po lávce. Modul má rozměry 256 x 243 cm a věž je ve výšce 210 cm od země.

Impregnované dřevo – nekonečná životnost

Modul je vyroben z tlakově impregnovaného jehličnanového dřeva. Impregnace chrání dřevo před vlhkostí a ní spojenými plísněmi a tím výrazně prodlužuje jeho životnost. Životnost tlakově impregnovaného dřeva se pohybude v řádu desítek let, v případě, že se o dřevo budete v průběhu užívání dětského hřiště dále starat, může být jeho životnost prakticky nekonečná. Dřevo můžete v průběhu užívání natírat lazurami na dřevo, ochrannými oleji a dalšími přípravky a tím udržovat vlastnosti impregnovaného dřeva.

Bezpečné hřiště

Přidavný modul, stejně jako celá herní sestava, splňuje přísnou evropskou bezpečnostní normu pro herní prvky v privátních prostorech ČSN EN 71. Tato certifikace je udělována renomovaným německým zkušebním ústavem TUV a získají ji jenom ta nejbezpečnější dětská hřiště. Stojky modulu jsou z 88 x 88 mm silných hranolů, pomocné rýgle mají rozměr 45 x 70 mm a prkna jsou 18 x 145 mm široká a mají dohladka ohoblované plochy i rohy, aby se o ně děti nezranily.