Climb Frame 2.0

457_106


Jedinečný přídavný modul, který v sobě skrývá jak houpačku, tak i šplhací síť a šplhací stěnu s lezecími kameny. Pomáhá u dětí rozvíjet koordinaci pohybu.

Cena:9 830.00 Kč

Specifikace produktu

Climb Frame 2.0 patří k nejoblíbenějším rozšiřujícím modulům pro dětská hřiště. Climb Frame 2.0 obsahuje jedno ráhno s houpačkou a na konci lezecí síť a dřevěný žebřík.

Součástí dodávky je veškerý dřevěný materiál nakrácený na potřebnou délku, houpačkové háky, návod na montáž a veškerý montážní materiál.

Houpačkové sedátko není součástí dodávky, abyste si mohli vybrat přesně to, které právě potřebujete. Na výběr je klasické houpačkové sedátko, bezpečnostní sedátko pro malé děti, houpací hrazda a další.

Impregnované dřevo – nekonečná životnost

Modul je vyroben z tlakově impregnovaného jehličnanového dřeva. Impregnace chrání dřevo před vlhkostí a ní spojenými plísněmi a tím výrazně prodlužuje jeho životnost. Životnost tlakově impregnovaného dřeva se pohybude v řádu desítek let, v případě, že se o dřevo budete v průběhu užívání dětského hřiště dále starat, může být jeho životnost prakticky nekonečná. Dřevo můžete v průběhu užívání natírat lazurami na dřevo, ochrannými oleji a dalšími přípravky a tím udržovat vlastnosti impregnovaného dřeva.

Bezpečné hřiště

Přidavný modul, stejně jako celá herní sestava, splňuje přísnou evropskou bezpečnostní normu pro herní prvky v privátních prostorech ČSN EN 71. Tato certifikace je udělována renomovaným německým zkušebním ústavem TUV a získají ji jenom ta nejbezpečnější dětská hřiště. Stojky modulu jsou z 88 x 88 mm silných hranolů, pomocné rýgle mají rozměr 45 x 70 mm a prkna jsou 18 x 145 mm široká a mají dohladka ohoblované plochy i rohy, aby se o ně děti nezranily.