Lanové zámky pro houpačky Jungle Gym

Kód produktu: 201_400

Lanové zámky jsou zárukou spolehlivého propojení houpačkového lana se sedačkou a houpačkovými kotvami umístěnými do nosné konstrukce. Lanové zámky jsou vyrobeny z kvalitního, velmi odolného plastu.

Cena: 286.00 Kč

Specifikace produktu

Lanové zámky pro zahradní houpačky Jungle Gym

Charakteristika produktu

Lanové zámky jsou významným montážním prvkem pro houpačky Jungle Gym. Lanové zámky slouží ke spojení houpačkového lana se sedačkou a s háky upevněnými v nosné konstrukci. Zámky jsou vyrobeny z velmi pevného a odolného materiálu, díky kterému je spojení lana s kotvami velmi spolehlivé.

Informace o materiálu: Lanové zámky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu vhodného pro děti. K výrobě bylo použito šetrných materiálů příjemných na dotyk, s dobrou přilnavostí a splňující veškeré normy a požadavky na bezpečnost a zdraví dětí.Jedno balení lanových zámků obsahuje celkem 2 kusy závěsné horní části, 4 kusy vnitřní části a 2 kusy spodní části na regulování délky lana. Vnitřní části, takzvané slzičky, bývají již vloženy v horní a spodní části.

Výrobce: Jungle Gym

Záruka: 2 roky

Varování: Výrobek je určen pouze pro venkovní užití a výhradně pro soukromé účely. Výrobek je určen pro děti v rozmezí 3 až 10 let.