Zelené lano na houpačky Jungle Gym

Kód produktu: 201_530

Zelené lano na houpačky Jungle Gym vyrobené z polyesterových vláken má nosnost až 50 kg a dobře odolává povětrnostním vlivům. Lano na houpačky Jungle Gym má po obou stranách plastové zámky, díky kterým jsou na herní sestavu připojit další doplňkové herní prvky.

Cena: 250.00 Kč

Specifikace produktu

Zelené lano na houpačky Jungle Gym

Charakteristika produktu

Zelené lano na houpačky Jungle Gym je důležitým montážním prvkem, na který se zavěšuje houpačkové sedátko. Lano je vyrobeno z velmi odolného syntetického materiálu (polyesterová vlákna) a díky tomu skvěle odolává povětrnostním vlivům. Lano na houpačky Jungle Gym má na obou koncích plastový zámek, což umožňuje montáž dalších přídavných prvků na herní sestavy Jungle Gym.

Informace o materiálu: Zelené lano na houpačky je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu vhodného pro děti. K výrobě bylo použito šetrných materiálů příjemných na dotyk, s dobrou přilnavostí a splňující veškeré normy a požadavky na bezpečnost a zdraví dětí.

Délka: 5 m

Nosnost: 50 kg

Průměr lana: 1 cm

Výrobce: Jungle Gym

Záruka: 2 roky

Varování: Výrobek je určen pouze pro venkovní užití a výhradně pro soukromé účely. Výrobek je určen pro děti v rozmezí 3 až 10 let.