O společnosti Jungle Gym

Proč právě Jungle Gym?

Jungle Gym je specialista na výrobu dobrodružných, stimulujících a zábavných vybavení dětských hřišť , která nikdy neomrzí. Výrobou hřišť se firma zabývá téměř dvě desetiletí. Nabízíme široký sortiment hracích věží, hracích setů, vestavných i samostatných domečků a doplňků .

Jungle Gym je považován za předního evropského designéra bezpečných dětských hřišť. Všechny produkty povzbuzují děti k oblíbeným pohybovým aktivitám. Velmi oblíbené jsou skluzavky a houpačky.

Herní prvky stimulují u dětí rozmanitou škálu fyzických a duševních schopností. U dětí se umocňuje fantazie, tvořivost, pohybové schopnosti a hlavně koordinace pohybu a v neposlední řadě síla.

Cíl společnosti Jungle Gym

Hlavním cílem Jungle Gym je navrhovat, vyrábět a prodávat dětská hřiště, která ukazují možnost jiného přístupu k hraní ve venkovních prostorech. To znamená, že vyrábí venkovní vybavení dětských hřišť , kde je v popředí rodinná zábava a bezpečnost. Náš tým odborníků pracuje v první řadě v souladu s přísnými bezpečnostními předpisy . Všechny znalosti a zkušenosti nám umožňují vytvářet unikátní kolekci venkovních hracích zařízení Jungle Gym , která následně splňují individuální potřeby každého dítěte.