Časté dotazy

Před koupí dětského hřiště si můžete klást řadu otázek. Abychom Vám výběr hřiště co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro Vás seznam 11 nejčastějších otázek, které si zákazníci při výběru dětské prolézačky kladou:

Kolik dětí si může hrát na jedné sestavě?

Ne více než 3 děti s maximální váhou každého dítěte do 50 kg si mohou hrát na standardní věži. Ne více než 5 dětí s maximální váhou každého dítěte do 50 kg na standardní věži s houpačkou.

Budu potřebovat speciální nářadí pro stavbu mé sestavy?

Ne, sada nástrojů a všechny pevné části jsou vloženy v každé krabici. Budete pouze potřebovat nějaké základní nářadí, jako pilu, pilník, elektrickou vrtačku a kladivo.

Budu potřebovat nějaký speciální povrch pod a okolo mé sestavy?

Hrací sestavy mohou být postaveny na a obklopeny materiálem tlumícím náraz, jako je písek, dřevěná štěpka, tárva nebo další měkké materiály. Nikdy nestavte hrací sestavu na betonu, štěrku, asfaltu nebo dalších tvrdých materiálech, které by ve výsledku mohly zapříčinit zranění. Doporučené materiály naleznete v návodu.

Vyžaduje sestava mnoho práce na údržbě?

K dosažení bezpečnosti uživatelů hrací sestavy by měla být kontrolována jak je uvedeno v návodu - na začátku sezóny a poté 2x měsíčně v průběhu sezóny.

Kde získám další informace?

obchod@vladeko.cz nebo tel. 311 678 445-7

Nejsem příliš zručný. Zvládnu postavit hrací sestavu Jungle Gym?

Ano, každý zvládne postavit hrací sestavu, náš návod pro stavbu je velmi jednoduchý. Obsahuje instrukce krok za krokem pro snadnou stavbu. Pokud se na montáž vlastními silami necítíte, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku na dodávku včetně montáže

Je sestava Jungle Gym dodávána včetně dřeva ?

Ano - obvyklým způsobem u sestav je dodávky včetně již nakrácených hranolů potřebných k montáži každé sestavy. Odpadá Vám tak nutnost shánět dřevo někde jinde a platit za nespotřebované odřezky. Samozřejmě Vám můžeme dodat sestavu bez dřevěných prvků.

Kolik stojí kompletní vybavení hřiště?

Celková cena je stanovena ze součtu cen stavebnice, řeziva a skluzavky (jejíž velikost závisí na designu prvku).

Vyrábí Jungle Gym produkty dle nějaké bezpečnostní směrnice?

Bezpečnost dětí je stěžejním cílem při projektování hracích sestav. Všechny výrobky Jungle Gym odpovídají normě EN 71.1 a  8 pro privátní použití s certifikátem "TÜV bauart geprüft". Předpokládá se však, že při použití komponentů Jungle Gym striktně dodržíte návod pro stavbu.

Obsahují dětská hřiště i pískovište ?

Některá z dětských hřišť již pískoviště obsahují, a pokud ano, je vždy pískoviště kryto sítí proti kočkám. Hřiště jsou dodávaná vždy bez písku, pokud chcete k dětskému hřišti doobjednat písek do pískoviště , kontaktujte nás, dodáváme hygienicky balený písek ve 20 litrových pytlích.

Jsou dětská hřiště kotvena do země ?

Naprostá většina dětských hřišť Jungle Gym již obsahuje ukotvovací kovové prvky, které již tak velmi stabilní konstrukce ještě dále stabilizují. Pokud je Váš podkladní terén písčitého původu, dodávaný kovový úchyt v něm nedrží, doporučujeme jej zabetonovat.