NetLink - rozšíření dětského hřiště

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 507
7 905 Kč
NetLink - rozšíření dětského hřiště
Neohodnoceno
Jsme profesionálové
Jsme profesionálové
Věnujeme se se dětským hřištím víc jak 15 let.
Kvalita JungleGym
Kvalita JungleGym
Nizozemská kvalita a bezpečnost hřišť pro vaše děti.
Montáž hřiště
Montáž hřiště
Bezchybná a profesionální na místě našimi specialisty.
Prohlédněte a vyzkoušejte
Prohlédněte a vyzkoušejte
Dětské hřiště si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet.

Pevná spojovací lávka NetLink od Jungle Gym. Kompletní dodávka obsahuje montážní krabici a nakrácené impregnované řezivo (dřevěnou konstrukci modulu)

NetLink - pevný nepohyblivý spojovací můstek mezi věžemi. Po stranách můstku je síť jako ochrana a trámky jako madla zábradlí. Díky tomuto modulu můžete navzájem propojit jakékoliv hřiště z řady Jungle Gym. Děti mohou po lávce procházet z jedné hrací věže do druhé.

V dolní části lávky je také možné upevnit další modul - Talking Tube - mluvící kytka a děti si mohou "telefonovat" (zvuk se vede plastovou trubicí). Pomocí dalších modulů a doplňků tak vytvoříte pro své děti opravdu veliké hřiště nabízející spoustu pohybu a zábavy.

Základní balení modulu NetLink obsahuje:

  • lano
  • plastové krytky šroubů
  • spojovací materiál

Stavebnicový  systém Jungle Gym umožňuje stávající hřiště libovolně  rozšiřovat a dělat ho pro Vaše děti ještě víc zajímavější.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití.

V případě zájmu je možné k dětskému hřišti přikoupit jakýkoli ze značkových doplňků Jungle Gym. Mezi ty nejoblíbenější patří dětský volant, dětský telefon nebo výtah na hračky Bucket.