Train module - vlak k dětskému hřišti

1 hodnocení
Značka: Jungle Gym
Dostupnost Skladem
Kód: JG450415
21 654 Kč
Train module - vlak k dětskému hřišti
1 hodnocení
Značka: Jungle Gym
Jsme profesionálové
Jsme profesionálové
Věnujeme se se dětským hřištím víc jak 15 let.
Kvalita JungleGym
Kvalita JungleGym
Nizozemská kvalita a bezpečnost hřišť pro vaše děti.
Montáž hřiště
Montáž hřiště
Bezchybná a profesionální na místě našimi specialisty.
Prohlédněte a vyzkoušejte
Prohlédněte a vyzkoušejte
Dětské hřiště si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet.
5,0 1 hodnocení

Rozšiřující modul vlaku pro nová i již stojící věže Jungle Gym. Neobsahuje herní věž. Dodávka obsahuje montážní kit a nakrácené tlakově impregnované dřevo.

Profil hlavních stojek přídavného modulu je 9 x 9 cm.

Modul Jungle Train  přetvoří a rozšíří  dětské hřiště na vlak - lokomotivu. Děti budou z mašinky nadšené a sami si vymyslí, spoustu her o cestování.

Díky modulu Train získají děti nový originální přístup na základní věž hřiště. Po dřevěném žebříku vyšplhají a tunelem prolezou na horní podestu hřiště. Spodní část pod tunelem má dvě lavičky v délce 130cm, kde si děti mohou hrát na cestující nebo jen tak odpočívat. Modul také obsahuje malou tabulku na kreslení křídou.

Ve výbavě jsou ozdobná kolečka, která dotvoří efekt mašinky a plastový volant. Tento modul dá dětem navíc další zábavu a inspiraci, podpoří jejich pohyb venku a fantazii při vymýšlení her.

Modul je vhodný pro hřiště Palace, Barn, Farm, Mansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, Cabin, Shelter, Cubby, Cottage, House, Club, Hut, Castle, Home, Tower, Casa a vždy pouze na předem určenou stranu hřiště. Hřiště, na které je montován modul Train - Vlak, musí mít ukotvení v zemi. 

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití.

V případě zájmu je možné k dětskému hřišti přikoupit jakýkoli ze značkových doplňků Jungle Gym. Mezi ty nejoblíbenější patří dětský volant, dětský telefon nebo výtah na hračky Bucket.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moduly pro dětská hřiště
Hmotnost: 223 kg
Výška: 254 cm
Šířka: 184 cm
Hloubka: 109 cm
Spojovací materiál: Ano
Povrchová úprava: Volitelný doplněk
Montáž: Volitelný doplněk