Boat Module - rozšíření dětského hřiště

1 hodnocení
Značka: Jungle Gym
Dostupnost Skladem
Kód: JG450410
21 400 Kč
Boat Module - rozšíření dětského hřiště
1 hodnocení
Značka: Jungle Gym
Jsme profesionálové
Jsme profesionálové
Věnujeme se se dětským hřištím víc jak 15 let.
Kvalita JungleGym
Kvalita JungleGym
Nizozemská kvalita a bezpečnost hřišť pro vaše děti.
Montáž hřiště
Montáž hřiště
Bezchybná a profesionální na místě našimi specialisty.
Prohlédněte a vyzkoušejte
Prohlédněte a vyzkoušejte
Dětské hřiště si u nás můžete prohlédnout a vyzkoušet.
5,0 1 hodnocení

Upozornění - jedná se o přídavný modul - rozšíření stávajícího nebo nově zakoupeného hřiště. Základní věž (uprostřed modulu) není součástí! Při objednání je nutno vybrat z roletky Varianta, ke kterému hřišti bude modul připojen. Dodávka obsahuje montážní kit a nakrácené tlakově impregnované dřevo. 

Profil hlavních stojek přídavného modulu je 9 x 9 cm.

Modul Jungle Boat  přetvoří a rozšíří stávající dětské hřiště na velkou loď. Děti sami vymyslí, zda to bude loď nákladní, pirátská nebo výletní. Modul vytvoří kajutu s okénkem, špičatou příď s terasou, šplhací stěnu s lanem a záď s provazovým žebříkem. Ve výbavě je kormidlo a atrapa dalekohledu. Příď i záď je přístupná ze základní věže.

Kajuta má malou podestu na kterou si mohou děti vlézt a dívat se okénkem ven nebo je tento kout možné využít jako úložný prostor. Díky modulu Boat - Loď získají děti další dvě přístupové cesty ke skluzavce. Tento modul dá dětem mnoho zábavy při vymýšlení nových her a zdravého pohybu venku.

Boat Module je vhodný pouze pro hřiště Mansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, Cabin, Cottage, House, Home, Hut a Casa. Hřiště, na které je montován Boat Module, musí mít ukotvení v zemi.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou ČSN EN 71 a jsou certifikovány pro privátní použití.

V případě zájmu je možné k dětskému hřišti přikoupit jakýkoli ze značkových doplňků Jungle Gym. Mezi ty nejoblíbenější patří dětský volant, dětský telefon nebo výtah na hračky Bucket.

Doplňkové parametry

Kategorie: Moduly pro dětská hřiště
Hmotnost: 198 kg
Výška: 255 / 205 cm
Šířka: 203 / 133 cm
Hloubka: 147 / 74 cm
Spojovací materiál: Ano
Povrchová úprava: Volitelný doplněk
Montáž: Volitelný doplněk